powerbox

Partneři

Famous BMW magazine

Ingkonto.eu

Xenony a bixenony

Autodíly a oleje Prostějov

Chiptuning - kvalitní chiptuningový úpravce, jako jeden z mála...

Zájezdy - last minute zájezdy, cestovatelský portál zájezdář.cz

Nissan Navara - zkušenosti majitele vozu - podrobná recenze přímo od spokojeného zákazníka

Protože skutečnost předčila mé očekávání, rozhodl jsem se podělit o dobrou zkušenost s POWERBOXEM. I když jsem měl obecně velkou nedůvěru k zařízením či prostředkům zvyšujícím údajně výkon motoru, chtěl jsem si sám něco vyzkoušet. Rozhodl jsem se nejprve zapátrat po internetu, místo získání přehledu jsem ale získal spíše chaos.

Nakonec jsem zvolil POWERBOX a mohu řici, že jsem udělal výbornou volbu. Nikdo mi nepřehrál originální software v řídící jednotce (mohu si kdykoliv vrátit sám do původního stavu) a špičová přídavná jednotka dokáže minimálně to samé co přehraný software. Zjednodušeně řečeno - nový software (po přečipování) mění výstupní data řídící jednotky a to samé umí POWERBOX a kultivovaněji - přepočítá originální data na výstupu a dál je pošle již optimalizovaná, přesně dle typu motoru.

Ale teď k věci, mám Nissan Navara s plnou výbavou Platinum v bílé kůži – zkrátka vyšší výkon by ji slušel. Objednal jsem si POWERBOX RACE PRO (udávané zvýšení výkonu až na 226 HP a krouťák 497Nm), zaplatil předem a čekal na zásilku, ta dorazila během pěti dnů. Po zapojení jsem vyrazil a už při zařazení dvojky cítil podstatný rozdíl, po prohřátí motoru jsem pořádně vyzkoušel, motor akceleroval opravdu obdivuhodně a na suché vozovce prohraboval i na trojku (mam teď bohužel zimáky), pružnost motoru byla také o poznání jinde, z 50 na 100 km/hod. na čtyřku byl znát asi největší rozdíl. Nechtěl jsem dát ale jen na subjektivní pocit, vybrané parametry jsem chtěl změřit, provedli jsme tedy několik testů vždy na čtyři měření a zde jsou výsledky:

(za lomítkem je údaj se zapojeným POWERBOXEM)

zrychlení 0-100 km/hod.

12,60 / 10,55s

zrychlení 0-120 km/hod.

17,45 / 16,40s

pružnost 50-100 km/hod. 4. stupeň

9,82 / 7,75s

pružnost 40-80 km/hod. 3. stupeň

6,15 / 5,10s

pružnost 60-120 km/hod. 4. stupeň

12,00 / 10,90s

Dalším parametrem je spotřeba, dlouhodobou jsem měl dosud 10,1 l/100 km. Nyní s POWERBOXEM po najetí zatím 1000 km je průměr 9,6 ale myslím, že až mě přestane bavit "likvidovat" ctižádostivé osobáky, spotřeba ještě klesne.

Na závěr mohu říci, že u Navary rozhodně POWERBOX funguje tak jak je uváděno a pokud budete pořizovat, sáhněte rovnou pro model RACE PRO, ať si uděláte opravdu radost. Pokud to nebudete přehánět, o motor a jiná ústrojí si myslím strach mít nemusíte a máte přitom stále v záloze dostatek výkonu v kritických situacích a nižší spotřeba taky není k zahození - odhadem po ujetí cca 30 000 km se investice do RACEBOXU vrátí.

Aleš

...a pár fotek této krasavice

FOTO: Barbora Křišťanová

Chiptuning Škoda Fabia II 1.4TDi přídavnou řídící jednotkou šetří nejen peněženku, ale i nervy

chiptuning škoda fabia tdi - powerbox

Chiptuning přídavnou řídící jednotkou pro vozy škoda jsou u nás častým jevem a to z několika důvodů - kvalita, jistota a bezpečí, což nám potvrdil i majitel této téměř nové bílé fabie combi, jenž byla chiptuningem sw upravena od konkurenčí firmy z Brna při ujišťování majitele, že čip není možné odhalit klasickou servisní prohlídkou. Inu, jak se říká ... když ptáčka lapají...  chiptuning samozřejmě byl v servisu rozpoznán a majitel okamžitě přišel o záruku, jednotka mu byla přehrána a tak se rozhodl, ikdyž pozdě o využití našich služeb zakoupením přídavné řídící jednotky powerbox. Naší jednotkou byl zvýšen výkon a i snížena spotřeba a to vše rychle, kvalitně a na počkání přímo u majitele

___________________________________________________________________________________________________________

Chiptuning Škoda Superb 2.5TDi 120kW pomocí přídavné řídící jednotky

 

Chiptuning škoda superb byl proveden již na druhý vůz stejného majitele. Naše přídavná řídící jednotka je již v jeho červené fabii, která bez potíží vždy prošla jakoukoliv servisní kontrolou. Jak sám majitel říká "Stačí vycvanout jednotku a nikdo nic nepozná..."A výsledek naší bezpečné a stálé úpravy ? Zvýšení výkonu o 24kW a snížení dlouhodobé spotřeby o 1.2l/100km což je u tohoto šestiválce více než solidní. Jiistota při předjíždění je tak o to větší i díky vyššímu kroutícímu momentu. Zkrátka chiptuning pomocí přídavné řídící jednotky má smysl...

___________________________________________________________________________________________________________

Chiptuning Škoda Roomster Scout 1.4TDi přídavnou řídící jednotkou

 

Chiptuning škoda troomster pomocí přídavné řídící jednotky

Chiptuning škoda roomster scout naší jednotkou u tohoto krásného vozu s najetím pouhých 5500km bylo zvýšení výkonu a především snížení spotřeby a co víc, vzhledem k tomu, že je vůz v záruce, majitel se nemusí bát jakéhokoli možného ohrožení díky ztrátě záruky při nalezení úpravy. Chiptuning naší přídavnou řídící jednotkou je jak říká pan majitel "fajné" Děkujeme majiteli za využií našich služeb a zdravíme na Moravu...

___________________________________________________________________________________________________________

Chiptuning Seat Ibiza - powerbox do černé kočky

Chiptuning seat ibiza

Chiptuning na tomto seatu ibiza sport 1.9TDi přídavnou řídící jednotkou byl proveden ihned po přivezení majitelem z Německa, kde byl vůz zakoupen. Tento krásný vůz je s dieselovou jedna devítkou dost svižný, nicméně i hmotnost onoho agregátu z něj pořád neudělala to, co má tento model v názvu a to "sport". Naše přídavná řídící jednotka přinesla podstatné zvýšení kroutícího momentu, což je opravdu znatelné především při jízdách do kopce a větší jistotě při předjíždění.

___________________________________________________________________________________________________________

Chiptuning Škoda Fabia RS 1.9TDi

 

Chiptuning Fabia přídavnou řídící jednotkou

Chiptuning přídavnou řídící jednotkou hojně využívají majitelé, jenž přemýšlí a chtějí nejen krátkodobý pocit blaha při sešlápnutí plynu, ale i trvale bezpečnou úpravu a navíc to, že něco skutečně získají v podobě našeho powerboxu. Navíc mnoho úpravců chiptuning provede "na koleni" s prapodivným softwarem, kde je kvalita více než diskutabilní a možné poškození motoru víc než reálné. Majitel této fabie si vše promyslel a po prvním nezdaru, kde vyzkoušel klasický sw chip kontaktoval nás. Slova majitele hovoří za vše... "fábka jede jako prase"

___________________________________________________________________________________________________________

Chiptuning Škoda Octavia II 2.0TDi PD Scout

Chiptuning octavia II

Chiptuning této nádherné Oktávky přídavnou řídící jednotkou byl proveden u zákazníka, jenž vlastní celou plejádu vozů značy škoda. Tato krásná skautka byla zakoupena u pražského prodejce Auto Jarov před půl rokem a svému majiteli dělala jen a jen samou radost, nicméně stále to nebylo ono a tak padla volba na chiptuning. Poté, co se zákazník u mnoha firem informoval jaké jsou možnosti a co to obnáší, odešel a obrátil se na naší firmu. Jako jediní díky powerboxu můžeme zaručit opravdu bezpečný chiptuning, navíc za nízkou cenu, trvalá a kvalitní úprava. Dle slov majitele je tento skautík oživen a ikdyž se jedná o dost těžký vůz, hranice 200km/h byla pokořena rychleji a s větší razancí a jistotou. A příjemným bonusem je snížení spotřeby, v tomto případě o cca 0.6l/100km

___________________________________________________________________________________________________________

Chiptuning Nissan Navara - přídavná jednotka do mastodonta

Chiptuning navara

Chiptuning nissan navara (ev.pathfinder) je možný jen a pouze pomocí powerboxu, což majitel z Říčan u Prahy zjistil až poté, co investoval 15tisíc u jedné firmy provádějící chiptuning, odjížděl s pocity, že něco "není v pořádku" což se i potvrdilo na motorové brzdě - úprava nebyla vůbec provedena, úpravce z Újezdu nad Lesy  pouze zinkasoval peníze za tuto placebo úpravu a již se ke stavu vozu nechtěl znát. S naší pomocí dostal majitel peníze zpět a za téměř poloviční cenu mu byla namontována naše jednotka powerbox a ihned poté se putovalo na motorovou brzdu. Výsledek ? Zvýšení výkonu o 35koní a o téměř 70Nm kroutící moment. Toto je úprava, která je opravdovou ukázkou naší práce - kvalita bez kompromisů.

___________________________________________________________________________________________________________

Chiptuning Mazda 6 2.0 MZR CD Sport Wagon

 

Chiptuning mazda 6

Chiptuning Mazda 6 - jediný možný způsob, jak upravit motor Mazda 6 - 2.0 MZR CD je přídavná řídící jednotka, veškeré pokusy o klasický sw chiptuning selhávají a úpravci od tohoto modelu dávají ruce pryč, vzhledem k užité jednotce DENSO, či z Vás budou tahat peníze za placebo. Ať tak, nebo tak, nepořídíte vůbec nic. Tento motor ve všech výkon.variantách jde upravit pouze a jedině přídavnou řídící jednotkou - powerboxem. Majitel z Písku u tohto modrého krasavce měl jednoznačné přání - výkon a krouťák posílit, což nebyl problém a tak výsledkem je zvýšení výkonu o 28 koní ale především zvýšení kroutícího momentu o 70Nm, což je více než znatelné a jak sám majitel říká "díky Vám za hltače kopců" !

___________________________________________________________________________________________________________

Chiptuning Dethleffs obytného vozu powerboxem

 

Chiptuning tohoto krásného obytného vozu byla pro nás výzva a zároveň při návštěvě Pardubického majitele, jenž vlastní rozlehlý průmyslový areál i příjemný výlet. Tento vůz skýtá mnoho zajímavostí, vtechnickém průkazu naleznete označení Fiat Dethleffs, nicméně motor je zde z Iveca o objemu 2.8 litru výkonu 130kon, což není mnoho, nicméně nikdo nečeká, že s tímto typem vozu budeme pokořovat rychlostní limity. Přání pana majitele bylo jednoznačné - snížení dost vysoké spotřeby. Díky našemu powerboxu se dlohodobá spotřeba snížila v průměru o 2.3litru/100km a vůz získal i více sil v kopcích. Hurá na dovolenou - panu majiteli přejeme štastnou cestu (ihned po úpravě byl vůz použit pro rodinnou dovolenou na Makarské).

___________________________________________________________________________________________________________

Chiptuning Volvo XC90 D5 AWD

Chiptuning volvo

Chiptuning Volvo XC 90 pro nás byla opravdovou příjemnou radostí vzhledem k lásce k této značce. Jak sámmajitel tohoto skvostu říká "volva jsou v naší rodině jediná auta již více než 20 let a když jsem si přečetl o powerboxu, bylo jasno, že xcéčko dostane vzpruhu..". Ano, vzpruha se dostavila v podobě zvýšení výkonu o téměř 30 koní a především zvýšení síly vozu v podobě dalších 60Nm  navíc, jenž dokážou tento vůz podpořit za každých okolností. Vůz má najeto již téměř 25Otisíc km, ale dle slov majitele: "díky powerboxu mám stejné pocity, jako když jsem vyjel z prodejny při koupi vozu" !

Máte o chiptuning pomocí přídavné řídící jednotky zájem ? Kontaktujte nás !

Povinné *

Field not valid (required or bad value)
Field not valid (required or bad value)
Field not valid (required or bad value)
 

 
design: joomlamarket.de