powerbox

Partneři

Famous BMW magazine

Ingkonto.eu

Xenony a bixenony

Autodíly a oleje Prostějov

Chiptuning - kvalitní chiptuningový úpravce, jako jeden z mála...

Zájezdy - last minute zájezdy, cestovatelský portál zájezdář.cz

Chiptuning pomocí powerboxu - chiptuning s jistotou

Chiptuningem se zabýváme již několik let, díky našim předchozím zkušenostem na poli servisu automobilů víme, co je dobré a co ne. chiptuning pomocí užití přídavné jednotky Vám nabídne bezpečí a hlavně stále vysoký výkon na rozdíl od klasického chiptuningu, jenž je mnohdy přemazán při servisních prohlídkách a nebo v horším případě není proveden vůbec a firma si pouze vyúčtovala Váš placebo pocit. Víme, co byla častá potíž při návštěvch servisu a proto Vám nabízíme powerbox, jediný bezpečný a stálý chiptuning. U nás získáte jistotu a především si za své peníze něco odvezete, ne jen pocit...

Díky naším profesionálním službám umíme nabídnout jen a jen to nejlepší pro Váš vůz, doporučit, co je a co není vhodné a díky spolupráci s mnoha prodejci automobilů i autoservisů Vám můžeme nabídnout vždy poslední know how v oblasti motorového chiptuningu.

U nás se nestane, že se k Vám dostane pouze polopravda, vše vám řekneme tak je, naším cílem není pouze spokojený zákazník, ale i zákazník, jenž se k nám vždy rád vrátí a doporučí naše služby dál.

Jako jedni z mála na trhu umíme zvýšit výkon i u vozů jako je Nissan X-trail, navara, pathfinder, ale i mazda 6 a mnoho jiných, jenž klasickou cestou upravit nelze.

 


 

 
design: joomlamarket.de